Blíží se nám

Velikonoce

nakupujte nyní

Populární produkty

Nové informace

Samsung Galaxy Watch Active SM-R500 Black - bazarové zboží

Samsung Galaxy Watch Active SM-R500 Black - bazarové zboží6 534,00 Kč
S DPH
množství
Poslední kusy skladem

  Doručení

U vás obvykle do 3 dnů od objednání.


Kombinace elegance a inteligence – to jsou chytré hodinky Samsung Galaxy Watch Active SM-R500 Black, které najdete v široké nabídce společnosti Kim Group. Hodinky vám poslouží jako elegantní doplněk k jakémukoliv oblečení. Navíc můžete libovolně měnit ciferníky i řemínky.


Tyto chytré hodinky se stanou vaším společníkem při vašich aktivitách. Jsou skvělým strážcem vašeho zdraví. Sledují doslova každý váš krok a zobrazí vám všechny důležité hodnoty a tím i přehled, co je třeba zlepšit. Pokročilé senzory sledují vaše tempo a poradí vám, jak zlepšit svůj výkon. Bedlivě sledují také váš srdeční tep. Pokud vaše hodnoty nejsou v pořádku, okamžitě vám nabídnou dechová cvičení, čímž vám pomohou zbavit se stresu. Hodinky rovněž monitorují průběh i kvalitu vašeho spánku.


Výborně si rozumí s vaším smartphonem, což jim propůjčuje schopnost posílat textové zprávy a sledovat notifikace. Hodinky se mohou pochlubit velkou výdrží baterie, která vydrží bez nabití až 45 hodin. Pokud se vybije, můžete jí pomocí svého chytrého telefonu i nabít.

Samsung
DS73356379
1 ks

Specifické odkazy

Nové

Recenze

Prozatím žádná hodnocení zákazníků.

Napsat hodnocení produktu

Samsung Galaxy Watch Active SM-R500 Black - bazarové zboží

Napsat hodnocení produktu

4 podobných produktů

Rubik's Futuro Cube 3.0Rubik's Futuro Cube 3.0
3 800,00 KčPrice