Blíží se nám

Velikonoce

nakupujte nyní

Populární produkty

Nové informace

Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 - bazarové zboží

Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 - bazarové zboží677,00 Kč
S DPH
množství
Skladem

  Doručení

U vás obvykle do 3 dnů od objednání.

Společnost Xiaomi se nespecializuje pouze na výrobu smartphonů a chytrých hodinek. Mezi její výrobky patří také chytrá váha Xiaomi Mi Body Composition Scale. V žádném případě se nejedná o obyčejnou váhu, která vám ukáže pouze, kolik vážíte. Chytrá váha Xiaomi Mi Body Composition Scale toho umí mnohem více.

 

Kromě přesného měření tělesné hmotnosti, změří složení vašeho těla, což znamená, že vám zobrazí podíl tělesného tuku, svalů, vody i kostí. Rovněž vám díky aplikaci MiFit zobrazí i BMI. MiFit zobrazuje veškerá data přes Bluetooth. Aplikaci není třeba stahovat, po prvním zvážení se sama uvede do provozu.

 

S chytrou váhou Xiaomi Mi Body Composition Scale máte dokonalých přehled o vašich výsledcích, pro lepší přehlednost zobrazuje vaše výsledky i vaše případné pokroky pomocí grafů. Tím vás motivuje k tomu, abyste žili zdravě.

 

Mezi další přednosti této chytré váhy patří úspornost, dlouhá výdrž baterie, velká skladnosti, lze jí umístit téměř kamkoliv. Váha poslouží nejen vám, nýbrž celé vaší rodině, lze na ní totiž nastavit profily uživatelů.

 

Tato elegantní, chytrá váha je určená pro děti i dospělé do 150 kg, tedy téměř pro každého. U chytré váhy Xiaomi Mi Body Composition Scale. se nemůžete vymlouvat, že nevidíte na hodnoty. Poté, co si na ní stoupnete, se totiž díky LED displeji rozsvítí sama. Uživatele rovněž potěší kompatibilitou s Android verzí 4.4 a vyšší a iOS verzí 7.0 a vyšší.

Xiaomi
DS61597219
6 ks

Specifické odkazy

Nové

Recenze

Prozatím žádná hodnocení zákazníků.

Napsat hodnocení produktu

Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 - bazarové zboží

Napsat hodnocení produktu

16 podobných produktů

Rubik's Futuro Cube 3.0Rubik's Futuro Cube 3.0
3 800,00 KčPrice