Blíží se nám

Velikonoce

nakupujte nyní

Populární produkty

Nové informace

Xiaomi Soocas X3, sonický zubní kartáček, Black - bazarové zboží

Xiaomi Soocas X3, sonický zubní kartáček, Black - bazarové zboží1 333,00 Kč
S DPH
množství
Poslední kusy skladem

  Doručení

U vás obvykle do 3 dnů od objednání.

Není pochyb o významu zdravého chrupu. Již malé děti se učí čistit pravidelně si čistit zuby. Sonický zubní kartáček není na našem trhu žádnou výjimkou. Sonické zubní kartáčky patří k běžnému životu i do pestré nabídky společnosti Kim Group. Jedním z nich je Xiaomi Soocas X3, sonický zubní kartáček Black.

Sonická technologie je doslova revolucí v čištění zubů. Zajistí až 8 x vyšší frekvenci pohybu. Zvukové vlny, vytvářené magnetickým motorem dokážou rozvibrovat hlavu kartáčku frekvenci 37,200  pohybů za minutu s tlakovou silou 220 g / cm. Výsledkem je mnohem efektivnější čištění zubů než s elektrickým zubním kartáčkem nebo dokonce tím obyčejným.

Sonický zubní kartáček je současně velice šetrný vůči zubní sklovině. Odstraňování zubního plaku, které bývá problematické je s tímto chytrým kartáčkem snadné. Spárujte ho se svým smartphonem a na aplikaci Mi Home sledujte detailní informace o čištění zubů. Pokud nastal čas na výměnu hlavice, aplikace vás na to upozorní.

Akumulátor kartáčku disponuje kapacitou 1000 mAh, což stačí až na měsíc intenzivního čištění. Samozřejmostí je ochrana proti poškození vodou.

Xiaomi
DS20281140
1 ks

Specifické odkazy

Nové

Recenze

Prozatím žádná hodnocení zákazníků.

Napsat hodnocení produktu

Xiaomi Soocas X3, sonický zubní kartáček, Black - bazarové zboží

Napsat hodnocení produktu

16 podobných produktů

Rubik's Futuro Cube 3.0Rubik's Futuro Cube 3.0
3 800,00 KčPrice